Tymczasowe konto – zakłady bukmacherskie Betclic

Szybka i uproszczona rejestracja – tym właśnie charakteryzuje się tymczasowe konto – nowa funkcjonalność, którą dla swoich użytkowników wprowadził Betclic. Wszyscy chętni mają teraz możliwość wyboru, jaki rodzaj konta chcą założyć w tych zakładach bukmacherskich – wspomniane konto tymczasowe czy też konto stałe.

Ograniczenia konta tymczasowego Betclic

Posiadanie konta tymczasowego umożliwia logowanie się do niego, wpłacanie środków na zakłady oraz zawieranie ich. Funkcjonalności te są jednak ograniczone w czasie do 90 dni od chwili aktywacji konta. Ponadto maksymalna kwota zawartych w tym okresie zakładów nie może przekroczyć 5000 złotych. Wypłata środków zgromadzonych na koncie tymczasowym jest możliwa po zmianie jego statusu z tymczasowego na stałe.

Jakie dane należy podać przy rejestracji konta tymczasowego w Betclic?

Dokonując rejestracji konta tymczasowego w Betclic podaje się następujące dane:

  • imię i nazwisko
  •  płeć
  •  datę urodzenia
  • adres e-mail
  •  numer PESEL
  • dane adresowe
  • numer telefonu
  • nazwę użytkownika
  • hasło do konta
  •  pytanie zabezpieczające

Czy trzeba mieć 18 lat, aby założyć konto tymczasowe?

Tak. Żeby założyć konto tymczasowe w Betclic należy być osobą pełnoletnią. Bukmacher dokonuje weryfikacji na podstawie przesłanych danych osobowych. Aktywacja konta jest dowodem na pozytywną weryfikację użytkownika.

Czy tymczasowe konto w Betclic jest bezterminowe?

Konto tymczasowe w Betclic i wiążące się z nim funkcjonalności są ograniczone w czasie do 90 dni od chwili aktywacji konta. Po tym czasie konto tymczasowe zostaje zawieszone, a jego funkcjonalność jest ograniczona do możliwości uzupełnienia dodatkowych danych, niezbędnych do zmiany statusu konta z tymczasowego na stałe.

Kiedy mogę zmienić konto tymczasowe na konto stałe?

Użytkownik ma możliwość zmienić status konta z tymczasowego na stałe w dowolnym momencie. Konieczne jest do tego podanie następujących dodatkowych danych:

·         skan lub fotokopia ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty, paszport)

·         numer dokumentu potwierdzającego tożsamość

·         numer rachunku bankowego

Czy zmiana konta z tymczasowego na konto stałe będzie ponownie weryfikowana?

Zanim Betclic zmieni status konta z tymczasowego na stałe dokonywana jest weryfikacja zgodności wcześniej podanych danych z danymi zawartymi na przesłanym dokumencie, który ma potwierdzić tożsamość użytkownika. Aktywacja konta stałego stanowi dowód pozytywnej weryfikacji wszystkich danych.

Czy mogę wybrać dowolną nazwę użytkownika?

Betclic może odmówić rejestracji konta bądź też zawiesić już istniejące konto, gdy okaże się, że wybrana nazwa jest obsceniczna, zawiera groźby pod czyimś adresem bądź też ma wydźwięk rasistowski lub w jakikolwiek inny sposób narusza przyjęte normy, zasady lub obowiązujące regulaminy.

W przypadku gdy konto zostało już zarejestrowane, Betclic ma prawo je zablokować, wstrzymać wypłaty i zmienić jego nazwę po uprzednim wyrażeniu na to zgody przez użytkownika. W przypadku odmowy, bukmacher jest uprawniony do zamknięcia takiego konta.

Leave a Reply