Turniej z Xayoo w LV BET! W puli 10 000 PLN.

LV BET w kooperacji z jednym z największych polskich twórców internetowych Xayoo przygotował niezwykle ciekawą promocję dla wszystkich fanów esportu. Do wygrania wiele ciekawych nagród, a całkowita pula to aż 10 000 PLN!

Xayoo to najpopularniejszy polski streamer działający na platformie Twitch. Swoją sławę zawdzięcza m.in. transmisjom z gry League of Legends oraz charakterystycznemu poczuciu humoru. O tym, by zagrać choć jedną rundę w popularnego „LoLa” ze swoim ulubieńcem marzy wielu fanów esportu. Dzięki LV BET staje się to możliwe, bowiem w promocji o nazwie „Turniej z Xayoo” na zwycięzcę czeka runda w „LoLa” oraz ekskluzywny wywiad z Xayoo.

Promocja polega na obstawianiu w LV BET wyłącznie zdarzeń na gry esportowe czyli: CS:GO, Dota 2, Starcraft 2, FIFA, King of Glory, Rainbow Six, Call of Duty, Overwatch, League of Legends, Warcraft 3 oraz Valorant. Każdy gracz otrzymuje punkty tylko za wygrane zakłady o stawce minimalnej 20 PLN. Punkty naliczane są w następujący sposób: kurs x liczba selekcji. Gracze, którzy zdobędą największą liczbę punktów do rankingu otrzymają atrakcyjne nagrody. Całkowita pula to aż 10 000 PLN!

Leave a Reply