Supergame Jackpot w Superbet!

Wszelkiego rodzaju akcje, które nie wymagają wkładu własnego, cieszą się sporą popularnością wśród graczy.Specjalną promocję przygotował Superbet, który wystartował z akcją Supergame Jackpot polegającą na wytypowaniu wyników spotkań.

Zadanie nie jest łatwe, gdyż Superbet wziął pod uwagę rozgrywki PKO BP Ekstraklasy. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że jest to liga, w której ciężko wytypować dokładnie wyniki spotkań. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż udział w akcji nie wymaga od nas żadnego wkładu finansowego, jest to promocja, z której trudno nie skorzystać.

Zasady Supergame Jackpot 

Naszym celem jest wytypowanie dokładnych wyników pięciu spotkań PKO BP Ekstraklasy, które przygotowuje na daną kolejkę Superbet. Bukmacher podzielił nagrody za wytypowanie wyników na następujące kategorie: 

– Za dwa trafione typy bierzemy udział w podziale nagrody w wysokości 8350 PLN między osobami, które trafiły dwa mecze.

– Za trzy właściwe odpowiedzi bierzemy udział w podziale nagrody w wysokości 8350 PLN. Tym razem między osobami, które trafiły trzy spotkania.

– Analogicznie, za cztery wytypowane mecze bierzemy udział w podziale nagrody w wysokości 8350 PLN, a pod uwagę brani są użytkownicy, którzy trafili cztery mecze.

– Nagroda główna to 25 000 PLN za pięć trafionych typów. Podobnie jak w niższych kategoriach, tutaj również, w przypadku więcej niż jednego zwycięzcy, kwota zostanie podzielona między użytkowników.

Łączna pula nagród wynosi zatem 50.000  PLN w gotówce. Co niezwykle istotne, nagroda nie podlega żadnemu obrotowi, dzięki czemu możemy od razu wypłacić pieniądze na konto.

Leave a Reply