Stamirowski i Niedźwiedź na kanale Noblebet

Bukmacher Noblebet dba o rozwój swojego kanału w serwisie YouTube. W ostatnim czasie w materiałach wideo, które pojawiły się na kanale bukmachera pojawili się trener Widzewa – Janusz Niedźwiedź oraz właściciel klubu z Łodzi Tomasz Stamirowski. 

By zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku polscy bukmacherzy przykładają coraz większą wagę do działań marketingowych. Najcześciej są one prowadzone za pośrednictwem Facebooka czy Twittera, jednak coraz częściej kanały będące własnością polskich firm świadczących usługi bukmacherskie znajdziemy na platformie YouTube. 

Nie inaczej jest w przypadku Noblebet. Na kanale bukmachera nie znajdziemy jeszcze co prawda zbyt wiele materiałów, ale w ostatnim czasie udostępnione zostały dwa, które mogą świadczyć o tym, że Noblebet zamierza poświęcić więcej uwagi temu kanałowi komunikacji. 

Na kanale bukmachera pojawiły się bowiem dwa materiały wideo. Jednym z nich jest rozmowa z właścicielem Widzewa Łódź – Tomaszem Stamirowskim, drugim natomiast wywiad z trenerem Widzewa – Januszem Niedźwiedziem. Możemy wnioskować, że powstanie tego typu materiałów zawdzięczamy faktowi, że Noblebet jest sponsorem łódzkiego klubu. Czy w przyszłości doczekamy się większej ilości tego typu rozmów? 

Leave a Reply