Michał Pol kolejnym ekspertem w zakładach bukmacherskich eToTo

Michał Pol, jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych w Polsce, został kolejnym ekspertem i ambasadorem zakładów bukmacherskich ETOTO. W gronie ekspertów ETOTO znajdują się już m.in. Mateusz Borek oraz Roman Kołtoń. Michał Pol w przeszłości miał już okazję promować innego działającego w Polsce bukmachera. Były nim zakłady bukmacherskie Fortuna.

Co zakłada współpraca?

W ramach podjętej współpracy wizerunek Michała Pola będzie służył w komunikacji marketingowej ETOTO i znajdzie się m.in. na oficjalnej stronie bukmachera.

Popularny dziennikarz ma ponadto przygotowywać teksty oraz materiały wideo na temat piłki nożnej na stronę etoto.pl, jak również promować bukmachera w mediach społecznościowych.

Michał Pol, czyli kolejna znana twarz

Michał Pol to jeden z najbardziej znanych, lubianych i cenionych dziennikarzy sportowych w Polsce. W swojej dziennikarskiej karierze pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej”, współtworzył serwis sport.pl oraz był redaktorem naczelnym „Przeglądu Sportowego”.

Oprócz oficjalnej działalności zawodowej Michał Pol ma na swoim koncie także m.in. bycie attaché prasowym reprezentacji Polski na takich imprezach jak igrzyska paraolimpijskie w Rio de Janeiro, mistrzostwa świata niepełnosprawnych w lekkoatletyce w 2017 roku oraz igrzyska paraolimpijskie w Pjongczangu.

Swoją popularność Michał Pol zawdzięcza też m.in. bardzo dużej aktywności w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Twitterze, gdzie obserwuje go ponad 550 tysięcy osób. W roku 2013 Michał Pol został pierwszym laureatem Grand Press Digital za „wykazanie się innowacyjnym podejściem w wykorzystaniu nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej”.

Zakłady bukmacherskie ETOTO

ETOTO to legalny polski bukmacher, działający w Polsce od roku 2011. Początkowo ETOTO działało wyłącznie w punktach naziemnych, ale od 2014 roku firma posiada także licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów online.

ETOTO ma w swojej ofercie szeroki wybór popularnych dyscyplin sportowych, tj. piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, MMA, jak również mniej popularnych dyscyplin, wśród których znajdują się m.in. unihokej, futbol australijski oraz krykiet.

t

Leave a Reply