Kody bonusowe Etoto

Dokonując wyboru danego bukmachera, gracze zazwyczaj kierują się atrakcyjnością jego oferty bonusowej. Jedną z często stosowanych przez zakłady bukmacherskie form promocji są kody bonusowe. Dzięki nim z zawieraniem zakładów mogą wiązać się różne korzyści. Przykładowo takie, które zwiększają ewentualne wygrane lub pulę środków na koncie klienta.

Kod promocyjny Etoto

Kody promocyjne to bardzo interesujące elementy w ofercie każdego bukmachera. Warto w związku z tym pamiętać o takiej opcji, gdy decydujemy się założyć konto u któregoś z legalnie działających w Polsce bukmacherów.

BukmacherKod promocyjny
EtotoDoładuj 200 % Zamień 100 zł na 300 złSprawdź kod
EtotoGem set mecz! Bonus 15 zł za zakłady na tenisSprawdź kod
EtotoBasket freebet – 15 zł za zakłady na koszykówkęSprawdź kod
EtotoZaproś znajomych – bonus maksymalnie do 500 złSprawdź kod

Jak odebrać kod bonusowy w Etoto?

Żeby otrzymać kod bonusowy należy wpisać go w specjalnie wyznaczone do tego pole, które znajduje się przy rejestracji konta. Wpisanie takiego kodu i ukończenie procesu rejestracji konta wystarczy, by móc z niego skorzystać.

Jak założyć konto z kodem w Etoto?

W przypadku rejestracji konta w zakładach bukmacherskich Etoto, proces ten został bardzo przyspieszony i do założenia konta w pierwszym kroku wystarczy:

  • podać adres e-mail
  • ustalić hasło dla swojego konta
  • oświadczyć, że ma się ukończone 18 lat i wyrazić wymagane zgody

W pierwszym kroku rejestracji jest także miejsce na wpisanie kodu bonusowego Etoto, jeżeli się go posiada. W drugim etapie rejestracji konta konieczne jest podanie takich danych jak:

  • imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • numer PESEL

Wykonanie opisanych powyżej kroków sprawia, że gracz będzie mógł korzystać w Etoto z tzw. konta tymczasowego. Chcąc cieszyć się nieograniczonymi możliwościami z posiadania konta, konieczne jest dokonanie zmiany statusu konta z tymczasowego na stałe. W tym celu należy potwierdzić swoją tożsamość i przesłać skan lub zdjęcie swojego dowodu osobistego bądź paszportu.

Leave a Reply