Fortuna – nowy bonus na start. Nawet do 2230 PLN

Konkurencja na rynku sprawia, iż bukmacherzy cały czas muszą bacznie analizować swoją ofertę, a kiedy jest taka potrzeba, poprawić warunki propozycji. Nowy bonus na start przygotował bukmacher Fortuna, który zwiększył zakład bez ryzyka i bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN

Do tej pory bukmacher Fortuna posiadał zakład bez ryzyka do 100 PLN. Dotyczy on oczywiście pierwszego postawionego kuponu. Za sprawą nowej oferty, z której można skorzystać dzięki zarejestrowaniu się z naszego linka, kwota zakładu bez ryzyka została zwiększona do 210 PLN. Trzeba jednak pamiętać, że promocja będzie całkowicie wykorzystała tylko w momencie, gdy postawimy zakład za kwotę 238 PLN. Wszystko za sprawą podatku, który wynosi 12%. 

Bonus od depozytu do 2000 PLN 

Bukmacher Fortuna zwiększa także bonus od pierwszego depozytu, który do tej pory wynosił 1000 PLN. Teraz jest to do 2000 PLN. Warunki promocji są następujące. Najpierw akceptujemy bonus i dokonujemy pierwszej wpłaty w ciągu 3 dni. Swój pierwszy zakład musimy zawrzeć do 4 dni od momentu złożenia depozytu.

Kolejnym krokiem jest gra u bukmachera przez 30 dni. W tym czasie musimy zainwestować czterokrotność pierwszej wpłaty, czyli w momencie, gdy dokonamy depozytu za 100 PLN, musimy zagrać za 400 PLN. Dodatkowo kupon musi spełnić warunek w postaci minimum trzech zdarzeń i kursie całkowitym 1.60. Jeśli wszystkie punkty zostaną zrealizowane, otrzymamy bonus w wysokości kwoty pierwszego depozytu. Możemy otrzymać nawet 2000 PLN.

Freebet za 20 PLN

Cały czas Fortuna gwarantuje także Freebet w postaci punktów lojalnościowych, których wartość wynosi 20 PLN. Wystarczy wykonać pełną rejestrację i tym samym otrzymamy punkty FKP, za które można postawić jeden lub kilka kuponów. 

Leave a Reply