forBet ze specjalną promocją dla fanów Rakowa, Arki, ŁKS-u i Motoru

Bukmacher forBET przygotował specjalną promocję dedykowaną fanom klubów, które wspiera jako sponsor. Z myślą o kibicach Rakowa Częstochowa, Arki Gdynia, ŁKS-u Łódź oraz Motoru Lublin ruszyła niedawno akcja „Postaw na swoich!”.

Choć promocja jest dedykowana fanom wyżej wymienionych zespołów, udział w niej mogą wziąć wszyscy zainteresowani klienci zakładów bukmacherskich forBET.

Zasady promocji „Postaw na swoich!”

Promocja „Postaw na swoich!” podzielona została na trzy etapy. Łącznie wygrać można w nich 60 tysięcy złotych, wiele klubowych gadżetów oraz koszulki meczowe sponsorowanych przez forBET zespołów z autografami ich zawodników.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy umieścić na swoim kuponie zdarzenie dotyczące jednej z wymienionych drużyn, które sponsoruje forBET i zagrać za stawkę wynoszącą dokładnie 10 złotych. Każda złotówka to jeden punkt do specjalnego rankingu.

W przypadku wygranego kuponu wartość punktowa stanowi sumę postawionej stawki i łączny kurs kuponu. Zakłady można wdrażać do swoich kuponów jako SINGIEL lub AKO. Pierwszy etap promocji twa przez cztery weekendy września.

„Postaw na swoich” także w październiku i w listopadzie

Promocja forBET „Postaw na swoich” będzie miała swoje kolejne odsłony także w październiku i w listopadzie. Co ważne, zgodnie z jej założeniami nie wprowadzono limitów na stawiane w ramach promocji kupony.

Więcej informacji na temat specjalnej promocji forBET dedykowanej fanom Rakowa, Arki, ŁKS-u i Motoru można znaleźć na stronie internetowej tego bukmachera.

Działalność forBET w Polsce

forBET to legalny polski bukmacher prowadzący swoją internetową działalność w naszym kraju od roku 2016. W kwietniu 2018 roku bukmacher uzyskał też zezwolenie na prowadzenie działalności w punktach naziemnych.

Oprócz wymienionych powyżej drużyn, którym dedykowana jest promocja „Postaw na swoich!”, forBET wspiera też m.in. kluby z niższych lig, tj. Sokół Ostróda, Hutnik Warszawa, Okęcie Warszawa, jak również reprezentacje polski w AMP Futbolu.

Leave a Reply