eWinner – bonusy i promocje w ofercie nowego bukmachera

eWinner to jeden z polskich legalnych bukmacherów, który oferuje zakłady wzajemne. W ofercie można znaleźć zdarzenia sportowe, esportowe, a także te dotyczące wydarzeń społeczno-kulturalnych. Bukmacher posiada zezwolenie na działalność w internecie od 30 października 2018 roku.

Spis treści

1 CUSTOM BET W EWINNER

2 ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 150 PLN

3 BONUS 100% DO 500 PLN OD II DEPOZYTU

4 BONUS 100% DO 500 PLN OD III DEPOZYTU

5 KOD PROMOCYJNY I BONUSOWY W EWINNER

CUSTOM BET W EWINNER

Załóż się o co chcesz!

Tylko bukmacher eWinner oferuje na polskim rynku usługę CUSTOM BET. Dzięki niej każdy może zawrzeć dowolny zakład i postawić na co się chce. Ważną informacją jest fakt, że CUSTOM BET nie musi dotyczyć wydarzeń sportowych. Może to być coś związane ze zdarzeniami rozrywkowymi, społecznymi, politycznymi lub innymi. 

ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 150 PLN

Bukmacher eWinner oferuje także zakład bez ryzyka. Wystarczy złożyć pierwszy depozyt na koncie gracza i postawić pierwszy kupon. W przypadku przegranej bukmacher zwraca do 150 złotych za pierwszy zakład.

BONUS 100% DO 500 PLN OD DRUGIEGO DEPOZYTU

Każdy nowy gracz ma możliwość podwojenia swojej wpłaty w przypadku… drugiego depozytu. Już nie tylko pierwsza wpłata liczy się do bonusów, ale także przy drugiej możesz otrzymać bonus 100% wpłaty aż do 500 złotych!

BONUS 100% DO 500 PLN OD III DEPOZYTU

Podobnie w przypadku trzeciego bonusu. W ten sposób można skompletować klasycznego hat-tricka. Zasady podobne, gdyż trzeci depozyt także uprawnia do odebrania bonusu 100% wpłaty aż do kwoty 500 złotych.

KOD PROMOCYJNY I BONUSOWY W EWINNER

Jednym z głównych magnesów na klientów w branży bukmacherskiej są bonusy. Każdy legalny bukmacher ma jednak swoją strukturę, według której oferuje i przyznaje promocje dla wszystkich graczy.

Najczęstszą formą promocji stosowanych przez operatorów są bonusy od depozytu. Ponadto popularnością cieszą się także freebety czyli darmowe zakłady. W nich najczęściej gracz gra bez ryzyka straty pieniędzy. Wszystkie promocje pojawiają się zwykle przy okazji zakładania konta przez nowego gracza. W ten sposób oferta promocyjna może przyciągnąć nowych klientów do bukmachera.

Leave a Reply