Betcris – oferta powitalna

Oferta powitalna to niezwykle istotny element w strategii marketingowej każdego legalnego bukmachera. Co Betcris gwarantuje na start swoim graczom? Czy w promocji możemy znaleźć popularne aspekty jak bonus od wpłaty czy zakład bez ryzyka? Odpowiadamy.

Betcris oferta powitalna

Bukmacher Betcris oferuje na start dwie promocje. Podobnie jak w przypadku bukmachera STS i jego oferty powitalnej, mamy do czynienia z freebetem:

– Zakład bez ryzyka 50 PLN

– Freebet do 200 PLN

Na jakiej zasadzie funkcjonują dwie opcje? Zakład bez ryzyka to zwrot w postaci 50% stawki pierwszego przegranego kuponu. Co istotne, pieniądze trafiają na nasze konto główne, więc nie musimy zajmować się żadnym obrotem. 

Freebet do 200 PLN również uzależniony jest od stawki naszego pierwszego zakładu i otrzymujemy 50% tej kwoty. Co ważne, freebet dostaniemy niezależnie od tego, czy kupon zostanie rozliczony jako wygrany czy przegrany. 

Betcris promocje

Bukmacher Betcris gwarantuje nie tylko ciekawą ofertę dla nowych graczy, ale stara się wprowadzać promocje dla stałych klientów. Mowa m.in. o następujących opcjach:

– Poleć przyjaciela i zyskaj do 250 PLN

– Kursowy boost

– Zwrot podatku na całą ofertę

– Betcris+

– Tuesday cashback

– 25 PLN dla fanów esportu

– Bonus na urodziny

Betcris rejestracja krok po kroku

Aby skorzystać z oferty powitalnej bukmachera Betcris musimy oczywiście przejść przez rejestrację, która nie powinna sprawić nam większych problemów i zajmie niewiele czasu. Jakie są etapy zakładania konta? 

 1. Na samym początku musimy wejść na stronę bukmachera: betcris.pl
 2. Następnie musimy wyszukać przycisku „Zarejestruj się”, który jest w prawym górnym rogu strony startowej.
 3. W tym momencie rozpoczynamy proces rejestracji, w którym podajemy następujące dane:
  a) email
  b) login
  c) hasło
  d) numer telefonu
  e) kod weryfikacyjny
  f) kod promocyjny
  4. Po przejściu przyspieszonej rejestracji należy pamiętać o weryfikacji, która zmieni status naszego konta z tymczasowego na stały. Następuję to w wyniku przesłania zdjęcia/skanu odpowiedniego dokumentu. Działa to na podobnej zasadzie jak w przypadku bukmachera Betclic i tymczasowego konta. 

Leave a Reply