Betclic nowym sponsorem reprezentacji Francji

Betclic podpisał właśnie pięcioletnią umowę partnerską z reprezentacją Francji, dzięki czemu stał się oficjalnym sponsorem kadry trójkolorowych. Przypomnijmy, że bukmacher swoją siedzibę ma właśnie we Francji, jednak usługi bukmacherskie świadczy również na polski rynek. 

Bukmacher Betclic kontynuuje sponsorską ekspansję. Okazuje się bowiem, że francuski bukmacher będzie przez najbliższe pięć lat oficjalnym partnerem francuskiego związku piłki nożnej, a co za tym idzie sponsorem reprezentacji Francji. 

Betclic to bukmacher, który wywodzi się właśnie z Francji, a swoją siedzibę ma w Bordeaux. Nie przeszkadza to mu jednak w prężnym działaniu na polskim rynku, gdzie jest już sponsorem między innymi Piasta Gliwice i Polskiego Związku Piłki Siatkowej. L’Équipe informuje, że umowa opiewać ma na kwotę od 6 do 8 mln euro. 

Już w ubiegłym roku bukmacher został sponsorem rozgrywek Ligue 1 i Ligue 2, a także rozgrywek rugby – Ligue Nationale de Rugby. Umowa łącząca Betclic z francuskimi rozgrywkami piłkarskimi obowiązywać będzie jeszcze do końca sezonu 2022/23. 

Leave a Reply