Współpraca CoinDeal i angielskiego zespołu Premier League Wolverhampton Wanderers

Zobacz najnowsze video obrazujące współpracę CoinDeal i angielskiego zespołu Premier League Wolverhampton Wanderers!


Wbrew pozorom, świat kryptowalut i piłki nożnej świetnie ze sobą współgrają. Zarówno tu, jak i tu, liczy się solidna współpraca, zasady fair play i umiejętność szybkiego reagowania na zaistaniałe sytuacje. Ta korespondująca dynamika i pasja do piłki założycieli CoinDeal spowodowały, że jako pierwsza na świecie giełda kryptowalut zdecydowaliśmy się na zostanie oficjalnym sponsorem drużyny angielskiej Premier League – Wolverhampton Wanderers. Z tego kroku jesteśmy niezwykle dumni!

Nasza współpraca z popularnymi Wolves jest bardzo owocna – obfituje także w akcje charytatywne.

  • Udało nam się wesprzeć polski klub piłkarski Wilki Różana, którym skradziono stroje i sprzęt sportowy. Za pośrednictwem CoinDeal otrzymali oni od Wolverhampton Wanderes nowe komplety meczowe.
  • Na początku roku koszulkę z podpisami piłkarzy przekazaliśmy na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i dzięki temu zebraliśmy 2 137 złotych na szpitale dziecięce.
  • W czasie naszej współpracy, trwającej od lipca 2018 roku, rozdaliśmy także niemal 60 biletów na mecze na stadionie Molineux dla użytkowników giełdy i fanów Wilków

Teraz prezentujemy Wam efekt naszej najnowszej współpracy. 10 godzin zdjęciowych, 50 godzin montażowych, dziesiątki szczerze zaangażowanych osób. Dzięki tej mieszance powstała filmowa wizytówka obrazująca istotę współpracy CoinDeal i Wolves. Zachęcamy do obejrzenia.

 

CoinDeal rozwija się niezwykle dynamicznie! Jest to widoczne szczególnie w ostatnim czasie.

Na naszej platformie zarejestrowało się już łącznie ponad 200 000 użytkowników! Cieszymy się, że jesteście z nami! Każdego nowego użytkownika witamy z ogromną radością. Mamy nadzieję, że trade’owanie na CoinDeal będzie dla Was czystą przyjemnością!

 

Materiał Prasowy

Comments are closed.