STS Polska wzmacnia treści nadawcze o 20 000 wydarzeń dzięki IMG

Polski bukmacher STS ogłosił nowy kontrakt z dostawcą praw do mediów sportowych IMG, aby znacznie rozszerzyć zawartość „transmisji sportowych wydarzeń” za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej.

Zgodnie z warunkami nowej umowy, która ma obowiązywać do końca 2020 r., Firma ma rozszerzyć swoją ofertę o około 20 tysięcy wydarzeń sportowych, w tym strumieni piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, tenisa i hokeja.

Usługa jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich dorosłych użytkowników i opiera się na bieżącej bezpłatnej transmisji ponad 2000 wydarzeń sportowych każdego miesiąca.

Wszystkie gry można śledzić na stronie internetowej sts.pl oraz w aplikacji bukmacherskiej, podczas gdy wybrane strumienie są również dostępne w całym kraju na stacjonarnych punktach bukmacherskich STS.

Mateusz Juroszek, CEO w STS , skomentował: „Obserwujemy rosnące zainteresowanie klientami zakładów na żywo. Z tego powodu inwestujemy w jak najszerszą ofertę transmisji sportowych, w różnych dyscyplinach z całego świata.

„STS jest największym legalnie działającym bukmacherem w Polsce i systematycznie umacnia swoją wiodącą pozycję na tym wymagającym rynku lokalnym.

„Prawdę mówiąc, aż 60% polskiego rynku jest objęte przez operatorów bez licencji, którzy nie płacą podatków ani nie przestrzegają ścisłej polskiej ustawy o bukmacherach.

„Mimo tak niekorzystnego otoczenia konkurencyjnego stale poszerzamy naszą ofertę i oferujemy nowe funkcje dla naszych klientów. Naszym celem jest ciągły rozwój organiczny, który pozwoli nam jeszcze lepiej reagować na potrzeby naszych klientów. ”

Umowa ta opiera się na umowie zawartej z Eleven Sports Network Group, która widzi udostępnienie przestrzeni nadawczej dla Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra we wszystkich posiadanych przez STS miejscach.

Transmisje Sts.pl są dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, niezależnie od tego, czy są aktywnymi graczami, z możliwością rejestracji bezpłatnie dla wszystkich dorosłych użytkowników za pośrednictwem strony internetowej.

Tags:

Comments are closed.