Sky Bet i bet365 uruchomi nowy kanał RSS Opta Fast Player

Sky Bet i bet365 zostały potwierdzone jako partnerzy wprowadzający na rynek nowy kanał statystyk szybkiego gracza z Perform – usługa zasilana danymi sportowymi na żywo z Opta .

Dwóch wiodących operatorów jest pierwszymi, którzy opracowali produkty „w toku” zasilane nowym kanałem, który zapewnia bardzo szczegółowe statystyki w grze zautomatyzowane transakcje na żywo i szybkie rozliczanie graczy i drużynowych rynków wsparcia.

Szybki kanał statystyk graczy umożliwia także włączanie zdarzeń, takich jak strzały, podania i ataki do zakładów typu bet-builders oraz zgłoszeń zakładów na największe światowe zawody piłki nożnej i graczy, ze szczegółowymi statystykami aktualizującymi na żywo.

Sky Bet i bet365 to pierwsi operatorzy, którzy oferują swoim klientom produkty „w grze” oparte na nowych danych szybkiego gracza. Obaj operatorzy spożywają dane i dokonują transakcji. Wybór jest jednak możliwy, ponieważ klienci mogą handlować sami lub korzystać z dostawców usług akredytowanych do korzystania z danych Opta, takich jak Sportcast i Banach.

Sky Bet uruchomił niedawno kampanię promocyjną opisującą usługę jako „na żywo, jak nigdy dotąd”.

John Harlow, SVP Betting Perform , powiedział: „Jeśli grasz po wydarzeniach na żywo, takich jak strzały, ataki i podania, to tak, jakbyś oglądał zupełnie nową grę.

„Cele to nadal najważniejsza rzecz, ale strzały zdarzają się dziesięć razy częściej niż cele, a także z większej liczby graczy, więc nowy kanał Opta dał operatorom możliwość stworzenia atrakcyjnych, nowych, skoncentrowanych na graczach doświadczeń, które występują przez 90 minut. To nowy poziom rozrywki dla swoich klientów, nawet podczas losowania 0-0. „

Andrew Ashenden, dyrektor ds. Handlowych , dodał: „Wykonywanie ekspertyz dotyczących zarówno szybkich danych dotyczących transakcji w trakcie gry (za pośrednictwem usługi RunningBall), jak i głębokich danych (za pośrednictwem usługi Opta) oznacza, że ​​jesteśmy wyjątkowo predysponowani do tworzenia usługi szybkiego statystyk dla graczy, która obsługuje operatorów, fanów i obstawiający mogą ufać. Fani i obstawiający na całym świecie są przyzwyczajeni do oglądania danych, takich jak strzały, podania i walki zebrane zgodnie z definicjami Opta w mediach i transmisji.

„Wiele pracy przechodzi do zbierania i przygotowywania szczegółowych danych do wykorzystania w zakładach bukmacherskich i jesteśmy zachwyceni, jak zareagowali partnerzy, a teraz obstawiający. Jestem dumny z tego, co zbudowały nasze zespoły i potwierdzam zaangażowanie firmy Perform w dostarczanie branży sportowej innowacyjnych, wciągających i wysokiej jakości produktów, które zapewniają wyjątkowe doznania dla fanów i graczy. „

Rate this post

Comments are closed.