SBTech ogłasza wejście do Polski z partnerstwem Etoto

Dostawca rozwiązań bukmacherskich SBTech ujawnił nowe powiązanie z polską firmą Etoto , zaznaczając wejście firm na inny rynek regulowany.

Transakcja zakłada uruchomienie operatora zakładów bukmacherskich na platformie gier SBTech po wprowadzeniu nowej oferty detalicznej, a partnerstwo ma na celu zaoferowanie płynnej integracji swojej sieci biznesowej i lądowej online.

Richard Carter, dyrektor generalny SBTech , skomentował: „Oferta omni-channel firmy SBTech stała się jednym z naszych kluczowych czynników wzrostu, a więcej operatorów chce teraz osiągnąć zwiększoną lojalność, wyższą wartość w ciągu całego życia i zmniejszoną liczbę rezygnacji.

„Wraz z rozwojem naszych działań w Europie Wschodniej cieszę się, że mogę wzmocnić nasze partnerstwo z Etoto i oczekiwać, że ten ambitny operator szybko osiągnie swój pełny potencjał.”

Poprawa wydajności zarówno depozytów i wypłat, bardziej zaokrąglone wrażenia użytkownika i bardziej konkurencyjne kursy i angażujące treści w wielu sportach, będzie dostępna dzięki wsparciu z interfejsami kasjerskimi SBTech i samoobsługowymi terminalami zakładów sportowych (SSBT) .

Ponadto operator otrzymuje również analizę odtwarzacza w czasie rzeczywistym, całodobową obsługę operacyjną i zaawansowane protokoły raportowania dzięki jednemu zarządzaniu konsolami we wszystkich operacjach detalicznych.

Piotr Rogowski, dyrektor operacyjny Etoto , dodał: „Szeroki wybór zakładów bukmacherskich z SBTech, szczególnie w zakresie zakładów na żywo, był decydującym czynnikiem w naszej decyzji o stworzeniu tego partnerstwa.

„Dostarczanie najwyższej jakości usług naszym szybko rosnącym klientom jest kluczowe dla naszej strategii, a wyjątkowa wiedza firmy w zakresie dostarczania szerokiej gamy usług zarządzanych, a także elastyczność i skalowalność produktów, dają nam wielką pewność co do tego rozdział naszej historii. „

Rate this post

Tags: ,

Comments are closed.