Partnerstwo Totolotek i Betradar na polskim rynku wirtualnych sportów

Polska spółka zależna Intralot Totolotek nawiązała współpracę z dywizją Virtual Sports firmy Betradar, wprowadzając pierwszy zestaw gier wirtualnych na nowo zreformowany rynek gier hazardowych w Polsce.

Aktualizując interesariuszy, Betradar poinformował, że dostarczy Totolotekowi punkty detaliczne zakładów sportowych za pomocą początkowych symulacji wirtualnych sportów popularnych treści do piłki nożnej, wyścigów konnych i chartów.

Nowe przepisy dołączone do zreformowanej w Polsce ustawy hazardowej, która weszła w życie w kwietniu, pozwoliły licencjonowanym operatorom zakładów bukmacherskich obsługiwać usługi Virtual Games. Dlatego Totolotek został pierwszym regulowanym bukmacherem w Polsce, który wprowadził wirtualne zakłady bukmacherskie.

„Zakłady na wirtualne imprezy sportowe są coraz popularniejsze w innych krajach i są dostępne od wielu lat. W Polsce obstawianie takich wydarzeń było możliwe dzięki przepisom znowelizowanej ustawy o hazardzie obowiązującej od kwietnia „- komentuje Adam Lamentowicz, prezes Totolotka w jego firmie Betradar Partnership

„Wierzymy, że tego typu gry będą bardzo interesujące dla naszych klientów. Jest szybki i znacznie bardziej dostępny niż zakłady na prawdziwe gry. Włożyliśmy dużo pracy w to, aby symulacje były jak najbardziej realistyczne i dopracowane, i umieściliśmy w nich wiele danych, aby umożliwić graczom analizę możliwych wyników „

Comments are closed.