Kindred blisko stworzenia własnego, globalnego centrum danych

Uaktualniając udziałowców w głównej korporacyjnej inicjatywie, grupa Kindred Plc, należąca do grona giełdowych klubów giełdowych Sztokholmu, ogłosiła, że ​​jest ” krokiem bliżej” do stworzenia własnego, globalnego centrum danych.

W ciągu ostatnich dwóch lat Kindred współpracował z nowojorskimi specjalistami / projektantami infrastruktury danych nowej generacji, Cockroach Labs DB , mając na celu dostarczenie „jednej, globalnie geo-rozproszonej platformy opartej na wielu aktywnych centrach danych” wspierającej jej grupę. Działania w całej sieci.

Dziś rano, Kindred potwierdził udane wdrożenie „pierwszego piętra” swojego centrum danych, dyrektywy dotyczącej technologii, która według wierzeń pomoże wielobranżowej grupie bukmacherskiej pokonać wyzwania skali, jako że jej usługi +20 milionów klientów na całym świecie.

„Kindred dzięki współpracy z Cockroach Labs po raz kolejny podniósł poprzeczkę na temat zaawansowania technologicznego w branży gier hazardowych. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym wyjątkowym rozwiązaniem wdrożonym na naszej platformie i cieszymy się, że możemy czerpać korzyści z poprawy jakości obsługi klienta, elastyczności i wydajności „, mówi Marcus Smedman, dyrektor techniczny w Kindred Group.

Zindywidualizowana dyrektywa dotycząca centrów danych była kierowana / kierowana przez dywizję innowacji grupy Stockholm „Kindred Futures”.

Własne niestandardowe struktury centrów danych były powszechną i udaną praktyką przyjętą przez giganty technologiczne, takie jak Google, Netflix, Amazon i Facebook.

„Na naszej platformie zarządzamy już średnio 30 milionami transakcji dziennie, co jest porównywalne z takimi firmami, jak PayPal. To, co obecnie budujemy, pozwoli nam na szybszy i zrównoważony rozwój na całym świecie „, dodaje Hans Åkesson, Kindred Head of Architecture.

„Wiemy również, że inne firmy patrzą na tę konfigurację, ale o ile rozumiemy, nie dotarły tak daleko, jak to mamy”

Comments are closed.