Fortuna – legalny bukmacher w Polsce

Zakłady Fortuna to jedne z najbardziej lubianych zakładów bukmacherskich w kraju. Można śmiało stwierdzić, że każdy gracz, który zdecyduje się na założenie konta w zakładach Fortuna, otrzyma w zamian ofertę dostosowaną do europejskich standardów! Fortuna to czeski bukmacher, który na polskim rynku jest już od ponad 20 lat. W tym czasie firma zdążyła wyrobić sobie nienaganną opinię i zyskać rzeszę graczy. Właściciele zatrudniają ponad 1000 pracowników, a w 2014 roku podpisała umowę na sponsoring Legii Warszawa. Co warto wiedzieć o tym bukmacherze?

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Obecnie jest to jedna z najstarszych firm bukmacherskich, jakie świadczą usługi na terytorium Polski. Firma działa od 1996 roku, a główna siedziba znajduje się w Cieszynie. Warto zaznaczyć, że legalny bukmacher Fortuna to jeden z nielicznych zakładów bukmacherskich, który oferuje legalne zakłady online, gdyż posiada licencję Ministra Finansów. Co ciekawe, gracze do dyspozycji mają również liczne punkty stacjonarne, które przyjmują dziennie nawet kilka tysięcy zakładów. To doskonałe rozwiązanie dla osób starszych, dla których obsługa komputera i internetu nie jest znana. Bardzo dużą sławę Fortunie przyniósł sponsoring drużyny Legii Warszawa. Dodatkowo Fortuna współpracuje również z innymi drużynami z polskiej ekstraklasy. Jak Oferta Fortuny prezentuje się na tle innych, konkurencyjnych firm świadczących usługi bukmacherskie? Sprawdźmy!

Oferta zakładów bukmacherskich Fortuna

Fortuna może pochwalić się jedną z najszerszych ofert na zakłady bukmacherskie w Polsce. Dyscypliny, jakie typerzy mają do dyspozycji, są niezwykle zróżnicowane. Pośród nich można zauważyć znane i lubiane sporty, takie jak piłka nożna, koszykówka, czy siatkówka oraz sporty niszowe, jak hokej, tenis ziemny, czy nawet szachy. Fortuna dba o to, aby oferta dostosowana była do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, którym zależy na szerokiej ofercie połączonej z innymi, ważnymi punktami, jakie pod uwagę biorą osoby poszukujące najlepszego zakładu bukmacherskiego w kraju. Bardzo korzystnie prezentuje się oferta tenisowa, która przedstawia ciekawe handicapy oraz linie over/under.

Podsumowując, można powiedzieć, że Fortuna ma jedną z najszerszych ofert. Ogromną popularnością w Fortunie swego czasu cieszyły się zakłady na prezydentów w różnych krajach. Takie posunięcie doprowadziło do tego, że Fortuna stała się jednym z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich na całym świecie! Ogromnym wręcz plusem Fortuny jest ciekawy i prosty wygląd strony internetowej. Prosty interfejs strony sprawia, że wyszukanie interesującego zakładu staje się banalnie proste. Szata graficzna strony w żaden sposób nie odstaje od innych, zagranicznych stron oferujących ofertę na zakłady bukmacherskie. Fortuna na początku działalności w Polsce zadbała o to, by uniknąć błędów, do których należy np. przeładowanie treści na stronie. Właściciele wprowadzali polskich graczy powoli w tematykę. Bardzo bogate są rynki, które oferowane są przez Fortunę. Ten zakład bukmacherski proponuje również zakłady na wydarzenia pozasportowe, takie jak rozdanie nagród Grammy, czy wspomniane wcześniej zakłady prezydenckie. Można śmiało stwierdzić, że oferta Fortuny dostosowana jest do potrzeb nawet najbardziej wymagających graczy, którym zależy na najwyższej jakości oferowanych usług oraz na szerokiej ofercie zakładu bukmacherskiego.

Bonusy w Fortuna

Na szczególną uwagę zasługują również ciekawe bonusy, jakie oferowane są przez Fortunę. Firma może poszczycić się ciekawą propozycją bonusów zarówno dla stałych, jak i dla nowych graczy. Dzięki tej ofercie ogromna ilość graczy przekonała się co do tego zakładu bukmacherskiego i postanowiła skorzystać z jego usług. Fortuna postanowiła przygotować podwójny bonus dla nowych klientów. Pierwsza z ofert to bonus 100% aż do 400 zł. Co to oznacza? Mniej więcej to, że Fortuna podwaja ilość wpłaconych pieniędzy na pierwszy zakład. Jeżeli gracz wpłaci 400 zł, Fortuna podwoi go, co w rezultacie da 800 zł. Dodatkową opcją jest również zakład bez ryzyka do 130 zł. To podstawowa oferta. Gracze mogą korzystać jednak z dodatkowych bonusów dzięki kodom rabatowym na różnych stronach internetowych. W celu otrzymania bonusu powitalnego oraz w ogóle w celu możliwości obstawiania w zakładach Fortuna, należy dokonać rejestracji i przesłać wszelkie informacje, które potwierdzają tożsamość danego gracza. Ma to na celu między innymi uniemożliwienie typowania nieletnim graczom. Warto pamiętać, że podwojenie bonusu następuje tylko do kwoty 400 zł. Gracze, którzy wpłacili 500 zł, nie będą mogli liczyć na zyskanie dodatkowych środków.

Bonusy dla stałych graczy

Fortuna postanowiła docenić również lojalność stałych graczy poprzez oferowanie im dodatkowych bonusów, na jakie mogą liczyć w cyklu obstawiania. Co prawda w większości są to punkty, które można wykupić  ramach programu lojalnościowego. Gracze, którzy korzystają z punktów naziemnych, obowiązani są do wypełnienia formularza zapisującego do klubu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Oczywiście to samo zrobić muszą internauci, jednak przesyłanie formularza następuje online.

Transmisje live

Graczy interesuje również możliwość obstawiania na żywo. Takie transmisje pozwalają na odczuwanie prawdziwych emocji oraz śledzenie na bieżąco tego, co się dzieje. Fortuna oczywiście postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując transmisje online w świetnej jakości. Dlaczego właściciele podjęli się tego wyzwania? Przede wszystkim dlatego, że Fortuna aspiruje o miano najlepszego legalnego bukmachera w Polsce. Klienci przybywają ogromnymi ilościami, dlatego władze ,,kują żelazo, póki gorące” i tworzą wszelkie udogodnienia, aby sprostać ich oczekiwaniom. W jaki sposób można obstawiać na żywo? To proste! Wystarczy wybranie interesującego nasz meczu, zbudowanie kuponu i wpisanie danej stawki! Ogromnym plusem Fortuny Live są wydarzenia sportowe na żywo. Transmisje można oglądać w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy dostęp do internetu, komputer, tablet lub telefon i tyle! Na szczególną uwagę zasługuje również to, że wszystkie mecze można oglądać całkowicie za darmo! Bardzo przydatną funkcją jest opcja multiview, czyli opcja pozwalająca na umieszczenie w jednym okienku kilku wydarzeń. To świetna opcja dla wprawionych graczy, którzy bardzo dużo obstawiają!

Aplikacja mobilna

Legalni bukmacherzy w Polsce powinni wręcz brać przykład z aplikacji mobilnej oferowanej przez Fortunę. Władze wraz z grafikami dbają o to, aby interfejs był przejrzysty, aplikacja dostępna była na różnych urządzeniach mobilnych, z uwzględnieniem systemów Android oraz iOS. Aplikacja mobilna zawiera wszelkie potrzebne funkcje, które ułatwiają obstawianie. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby nawigacja nie sprawiała absolutnie żadnego problemu, a stawianie kuponów stanowiło nie lada przyjemność. LiveMatchTracker to funkcja, która pozwala na śledzenie danego meczu na żywo wraz z dostępami do statystyk. Co ciekawe, aplikacja kompatybilna jest ze smartwatchami, dlatego uruchomienie funkcji sprawi, że niekonieczne będzie uruchamianie aplikacji, co może zająć dodatkową ilość czasu. Wystarczy przytrzymać interesujący nas kurs i tyle!

Kursy bukmacherskie

Oferta na kursy jest wysoce zbliżona do tego, co oferują inni, legalni bukmacherzy w Polsce. Prowizja stanowi 10%, co zbliżone jest do średniej europejskiej. Nieco lepsze kursy ma jednak Totolotek, jednak jest to nieznaczna różnica. Fortuna wprowadza jednak wiele zmian. Wiele plotek wskazuje na to, że w przyszłości kursy Fortuny staną się jeszcze atrakcyjniejsze. Stanie się tak dlatego, że Fortuna aspiruje na jeden z najlepszych zakładów bukmacherskich w kraju!

Obsługa klienta/support

Dla graczy support jest bardzo ważny. Nie podlega to żadnej dyskusji. Często podczas wystąpienia problemów technicznych, chcemy jak najszybciej skontaktować się z Działem Obsługi Klienta w celu naprawy problemów. Obsługa Klienta w Fortunie jest wręcz na najwyższym poziomie. Jeszcze do niedawna możliwe było jedynie skontaktowanie się z obsługą z użyciem formularza kontaktowego. Obecnie władze postanowiły naprawić ten błąd i dostępne są rozmowy live oraz chat. Niesamowicie usprawnia to pomoc i sprawia, że gracze czują się bezpiecznie i mogą szybko naprawić błędy techniczne, które swoją drogą, zdarzają się bardzo rzadko. Brakuje tutaj jedynie możliwości kontaktowania się z Działem Obsługi Klienta w sposób telefoniczny. Jest to absolutny standard w przypadku bukmacherów zagranicznych. Warto jednak docenić postępy w usprawnieniu komunikacji między operatorami a klientami do tej pory. Na szczególną uwagę zasługuje rozwinięty FAQ, w którym gracze znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Strona ta cały czas jest uzupełniana, dlatego odpowiedź na pytanie lub rozwiązanie ewentualnego problemu nie musi wiązać się z koniecznością komunikacji z obsługą.

Metody płatności

Metody płatności to kolejna kwestia, która nie daje graczom spokoju. W przypadku wpłat i wypłat gracze do dyspozycji mają wiele banków. Niestety nie ma tutaj możliwości popularnych form płatności jak Przelewy24, czy PayU. Fortuna postanowiła wprowadzić jednak portfele elektroniczne, które w nieznacznym stopniu poprawiają tę sytuację. Wpłaty i wypłaty realizowane są jedynie w godzinach pracy danego banku. Niestety właściciele powinni usprawnić tę kwestię, gdyż gracze nie lubią długotrwałego oczekiwania na wygrane przez siebie pieniądze.

Podsumowanie

Fortuna to jeden z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich w Polsce. Szeroka oferta zakładów sprawia, że korzystać z niej chcą osoby typujące popularne sporty, takie jak piłka nożna, czy siatkówka oraz osoby interesujące się niszowymi sportami, takimi jak jeździectwo, czy hokej. Każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Rejestracja na stronie Fortuny jest bardzo prosta. Wystarczy rejestracja oraz przesłanie kilku informacji, które pozwolą na weryfikacje pełnoletności potencjalnego gracza. Wszystko odbywa się w sposób bezpieczny. Na szczególną uwagę zasługują jednak ciekawe bonusy dla nowych i stałych graczy oraz opcje korzystania z dodatkowych kodów promocyjnych na różnych stronach reklamujących ofertę bukmachera. Bonusy to 100% pierwszej wpłaty do 400 zł oraz cashback do 130 zł w przypadku niefarta. Oferta Fortuny jest szeroka i dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Osoby ceniące obstawianie na żywo nie zawiodą się, gdy Fortuna proponuje nie tylko wiele zakładów na żywo, ale również aplikację mobilną, która umożliwia obstawianie na urządzenia mobilnych zakładów w dowolnym miejscu i czasie. Zakłady bukmacherskie Fortuna dbają również o to, aby gracze mieli dostęp do szybkiego i łatwego kontaktu z obsługą techniczną.

No Comments