EveryMatrix uruchamia usługi zakładów esportowych

EveryMatrix wzbogacił swoje rozwiązanie bukmacherskie OddsMatrix o usługi zakładów sportowych esport.

Usługa zapewnia pokrycie w czasie rzeczywistym ponad 50 dużych zawodów esportowych, w tym ponad 1200 przedmeczowych i ponad 400 aktywnych rynków miesięcznie.

Klienci korzystający z nowej usługi mogą obstawić ponad 60 różnych rodzajów zakładów na wydarzenia esportowe, obejmujące wszystkie odpowiednie mapy, rundy i okresy dyscyplin.

Gracze mogą obecnie obstawiać zakłady na podstawie gier wideo takich jak Counter-Strike: Global Offensive, DOTA 2, League of Legends, Overwatch, StarCraft, Fortnite, Battlegrounds PlayerUnknown i Call of Duty.

EveryMatrix powiedział, że operatorzy, którzy zarejestrują się w usłudze, skorzystają z w pełni zautomatyzowanego systemu transakcyjnego, z możliwością podkręcania kursów i dostosowywania swoich marż.

„Rewolucja esportu wreszcie się rozpoczęła i cieszymy się, że możemy dołączyć do komercyjnego przełomu w esports betting dzięki naszym nowym usługom esport” – powiedział Ebbe Groes, dyrektor generalny EveryMatrix. „Dzięki OddsMatrix zwiększyliśmy naszą zdolność do łatwego dodawania nowych rynków zakładów i sportu.”

Usługa jest już dostępna dla bukmacherów, podmiotów stowarzyszonych, mediów i stron fanowskich.

Comments are closed.