Bet365 pozytwa Betio za identyczny branding

Bet365 rozpoczął akcję prawną przeciwko Betio, dostawcy zakładów sportowych, który wystawiał w ICE produkty i branding, które wyglądały niemal identycznie jak w bet365.

Strona Betio

Operator z siedzibą w Stoke oświadczył, że przed konferencją „zaalarmowali” go „liczni uczestnicy” z konferencji na temat podobieństw z Betio.

strona bet365

„Wielu uczestników centrum EXCEL zwróciło naszą uwagę na tę sprawę ze względu na oczywistą dezorientację związaną z możliwymi powiązaniami z bet365. Po dokładnym zbadaniu sprawy postanowiliśmy zainicjować odpowiednie działania prawne mające na celu ochronę naszych praw własności intelektualnej, które naszym zdaniem zostały naruszone w tym przypadku.  Bet365 spędził wiele lat na budowaniu swojej marki, tożsamości i reputacji i nie będzie lekceważyć tych praw. Bet365 zawsze będzie starał się chronić swoją pozycję, jeśli ludzie naruszą którekolwiek z naszych praw własności intelektualnej, czy to przez naśladowanie naszej marki lub logo, czy wyglądu naszej witryny lub treści” –powiedział rzecznik bet365

Tags: ,

Comments are closed.